Social media
Kampania promocyjno-informacyjna - promocja urzędu Województwa Podkarpackiego

Kampania promocyjna w internecie i poza nim

Kampania online
Telewizja
Prasa
Radio

Co zrobiliśmy

Przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy kampanię poświęconą promocji projektu - Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu. Grupą docelową kampanii reklamowej byli zarówno przedsiębiorcy świadczący usługi rozwojowe, jak i ci, którzy chcą otrzymać refundację za zakup takiej usługi z województwa podkarpackiego. W naszych działaniach skupiliśmy się także na osobach świadczących usługi doradcze z całej Polski. Promocja i marketing odbywały się w internecie i w mediach tradycyjnych. Ich celem była aktywacja przedsiębiorców z województwa, zachęcenie do skorzystania z projektu oraz podjęcie związanych z nim działań. Obszar kampanii reklamowej był ogólnopolski.

  • Stworzyliśmy harmonogram działań i media plan kampanii
  • Wymyśliliśmy hasła i slogan przewodni kampanii
  • Stworzyliśmy storytelling w postaci ciekawych historii
  • Zaprojektowaliśmy Key Visual - brand book
  • Przygotowaliśmy kreacje reklamowe online i offline do portali biznesowych, finansowych i informacyjnych
  • Wyprodukowaliśmy spoty radiowe i telewizyjne
  • Tworzyliśmy artykuły promocyjno-informacyjne
  • Kompleksowo prowadziliśmy profile w mediach społecznościowych

Działania promocyjno-informacyjne dla Twojej instytucji

Chcesz zrealizować podobną kampanię? Napisz do nas ->
Jeżeli chcesz szczegółowo poznać nasze działania, czytaj dalej.

Napisz do nas!

Nasz klient

Promocja i marketing projektu PPWB

Nasze działania zaczęliśmy od opracowania koncepcji i strategii kreatywnej, która uwzględniała kampanię promocyjną w internecie oraz w prasie, radiu i telewizji regionalnej. Stworzyliśmy szczegółowy harmonogram działań, określiliśmy ramy czasowe poszczególnych etapów projektu, wykonaliśmy media plan kampanii. Przygotowaliśmy grafiki, hasła reklamowe, artykuły promocyjne i informacyjne, spoty telewizyjne i radiowe, które następnie wykorzystywaliśmy w promocji i marketingu. Wszystko systematycznie raportowaliśmy, dzięki czemu mogliśmy monitorować efekty kampanii reklamowej dla Województwa Podkarpackiego. Jednym słowem - z sukcesem zrealizowaliśmy kampanię i osiągnęliśmy założone przez klienta cele.

Cele kampanii reklamowej

• Zbudowanie wizerunku Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu, podkreślenie korzyści i zachęcenie do skorzystania z usług i oferty projektu

• Wzrost zainteresowania przedsiębiorców z województwa podkarpackiego platformą jako narzędziem do zakupu i sprzedaży okołobiznesowych usług rozwojowych oraz nawiązywania współpracy pomiędzy innymi firmami

• Promocja PPWB jako innowacyjnego narzędzia umożliwiającego wsparcie przedsiębiorców z województwa

• Zachęcenie ekspertów działających na rynku do rejestrowania się na platformie i świadczenia usług doradczych

• Pobudzenie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego do korzystania z innowacyjnych usług

Kompleksowa kampania promocyjno-informacyjna

Chcesz zrealizować podobne cele? Napisz do nas ->
Jeżeli podoba Ci się ten projekt, czytaj dalej.

Napisz do nas!

Kampania promocyjna w internecie

Promocja i marketing online polegał na przeprowadzeniu kampanii reklamowej z wykorzystaniem materiałów wideo. Wykorzystaliśmy powstałe materiały filmowe w kampaniach na portalu YouTube oraz serwisach społecznościowych. Zgodnie z opracowaną strategią publikowaliśmy reklamy displayowe w portalach biznesowych, finansowych, informacyjnych oraz w mediach społecznościowych. Prowadziliśmy również kampanię z linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej. Kampania promocyjna w internecie skupiła się także na marketingu treści. Działania z zakresu content marketingu opierały się na napisaniu rzetelnych artykułów i stworzeniu ciekawych infografik. Ponadto prowadziliśmy profile w mediach społecznościowych - na Facebooku, Instagramie oraz LinkedInie.

Kampania reklamowa w mediach tradycyjnych

Kampania reklamowa w prasie
Opracowaliśmy projekt graficzny reklamy prasowej i baneru dostępnego online. Publikacje pojawiały się w wydaniu weekendowym w określonym nakładzie. Przekazywane informacje odsyłały do strony projektu Województwa Podkarpackiego. Grafiki były spójne z opracowanym Key Visual.

Kampania reklamowa w radio
Wyprodukowaliśmy spot radiowy o długości 30 sekund. Opracowaliśmy scenariusz, zgraliśmy ścieżki dźwiękowe, zaangażowaliśmy lektora, wykonaliśmy mastering. Zorganizowaliśmy emisje w lokalnej i ogólnopolskiej rozgłośni radiowej w wybranym primetime.

Kampania reklamowa w telewizji regionalnej
Wyprodukowaliśmy spot o długości 30 sekund. Opracowaliśmy scenariusz i zajęliśmy się realizacją postprodukcji w zakresie oprawy graficznej każdego filmu - czołówka, wstawki pomiędzy ujęciami, tyłówka, animacje komputerowe. W materiale wystąpili i profesjonalni aktorzy, i nowoczesne efekty wizualne. W ramach kampanii zapewniliśmy emisje spotów reklamowych w telewizji.

Podsumowanie kampanii reklamowej

Cała kampania reklamowa trwała 195 dni. W tym czasie zrealizowaliśmy wszystkie założone cele. To była niezwykle ciekawa, kompleksowa podróż, która prowadziła przez kampanię promocyjną w internecie oraz mediach tradycyjnych. Ten czas był dla nas bardzo owocny - cały zespół doskonalił swoje umiejętności, czego efektem jest skuteczna promocja i marketing Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu. A jak wiadomo - we love what we do!

Wzmocnij pozycję swojego sklepu internetowego

Nie masz czasu, żeby przeczytać więcej? Napisz do nas ->
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, czytaj dalej.

Napisz do nas!

Referencje

Usługa została wykonana należycie, z zachowaniem warunków realizacji usługi i terminów określonych w umowie.

Zakres zamówienia obejmował:
• opracowanie koncepcji: strategicznej i kreatywnej
• zaplanowanie, produkcję materiałów i finalną realizację kampanii o charakterze wizerunkowym na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa podkarpackiego za pośrednictwem telewizji regionalnej, prasy radia i Internetu.


Dyrektor Departamentu Gospodarki Regionalnej
Danuta Cichoń

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Odkrywaj z nami swoje możliwości i razem sięgnijmy gwiazd
InteractiveVision Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 14BRzeszów 35-105Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
NIP: 8133839510REGON: 386180299KRS: 0000843954
Skontaktuj się z nami:+48 693 381 393
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone