powrót
Social media

Social media
obsługa i szkolenia

Na początek cel misji

Zapomnij o przypadku! Prowadzimy misję na podstawie analizy danych, znajomości algorytmów i doświadczenia naszej załogi. Określamy cel i niestrudzenie do niego dążymy. Twój sukces to nasz sukces.

Co robimy zdjęcie1

Magnetyczne przyciąganie

W social media najważniejsze jest to, co widzisz. Atrakcyjna grafika i trafne teksty to coś, co przyciągnie klientów orbitujących wśród licznych ofert. Działania kierunkujemy tak, aby obecni i potencjalni klienci weszli w pole grawitacyjne Twojej marki i aktywnie uczestniczyli w jej kreowaniu.

Co robimy zdjęcie2

Bez reklam, jak bez napędu.

Można bez nich żyć, ale jeśli chcesz być pierwszy, potrzebujesz hipernapędu! To dzięki nim możesz odnaleźć swoich klientów, zanim oni znajdą Ciebie. W kosmicznej eksploracji oferujemy sprawdzone systemy napędowe dla Twojej marki: Facebook i Instagram Ads / LinkedIn Ads

Co robimy zdjęcie3

Centrum szkolenia astronautów

Chcesz zostać astronautą lub wyszkolić Twój zespół? Zgłoś się do nas! Nauczymy Cię jak sprawnie pokierować misją Twoich profili w social mediach i przeprowadzimy symulację kampanii reklamowych. Zdradzimy Ci wszystkie galaktyczne manewry, żebyś pewnie wylądował pośród największych sław portali społecznościowych.

Zdjęcie na czarnym tle Moniki Śliwy

Nasz specjalista
czeka na Ciebie

Monika Śliwa
Social media coordinator


+48 531 081 661

Zdjęcie na czarnym tyle Marzeny Kawalerskiej

Marzena Kawalerska
Social media team leader


+48 530 565 414

Budżet