powrót
Sesje zdjęciowe, filmy reklamowe

Sesje zdjęciowe,
filmy reklamowe

Zobacz i uwierz!

Skąd wiemy, jak wygląda kosmos? W dużym uproszczeniu - ze zdjęć i nagrań! Przekaz wizualny to plastyczna materia, która może odmienić postrzeganie Twojej marki.
Profesjonalne materiały foto i wideo są portalem do nowych możliwości. Wysokiej jakości ujęcia to podstawa skutecznej reklamy i baza przy tworzeniu materiałów marketingowych.
W tym wypadku jakość nie tylko Cię wyróżni, czy wpłynie na pozytywny odbiór, ale też przyśpieszy i utrwali decyzje Twoich klientów, zmniejszając ilość zwrotów i reklamacji. Niezły kosmos, prawda?

Sesje fotograficzne

Bądź unikalny! Kręci nas kosmos dlatego w naszych sesjach zdjęciowych nie ma miejsca na nudę!
Dzięki nam Twoje produkty rozbłysną na nowo, zwiększając Twój zysk. Wszyscy dowiedzą się jaką masz odlotową ekipę dzięki sesjom pracowniczym. Wykonamy biznesowe portrety, tak stylowe, jak zdjęcia członków NASA. Inwazja kosmitów na firmowym evencie? Fotoreportaż będzie niezbitym dowodem. Tajemnicze kręgi w zbożu? Wykonamy wysokiej klasy ujęcia przy użyciu drona.
Jeśli potrzebujesz czegoś nie z tej ziemi, wiedz, że ogranicza nas jedynie grawitacja (na to też znajdziemy sposób)!

Co robimy zdjęcie2

Wideo

Gdzieś tam, w odległej galaktyce możesz odnaleźć wielu lojalnych klientów. Dotrzesz do nich najszybciej poprzez wideo marketing. Jakość i rozmach transmisji, jakie jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać, przewyższają znaczenie marsjańskich odkryć.
Filmy korporacyjne pokażą, jak wielkie jest Twoje imperium, Showreel zobrazuje Twoją międzyplanetarna podróż, a dedykowane, autorskie animacje podkreślą astralne znaczenie marki na rynku.
Masz ważną wiadomość, którą chcesz tu i teraz wysłać w kosmos? Przygotujemy Cię i nadamy sygnał LIVE, a w trakcie transmisji będziemy odpowiadać na aktywność odbiorców.

Co robimy zdjęcie3
Zdjęcie na czarnym tle Agnieszki Majchrowicz

Nasz specjalista
czeka na Ciebie

Agnieszka Majchrowicz
Photographer


+48 535 772 199

Zdjęcie na szarym tle Mariusza Trzeciaka

Mariusz Trzeciak
Founder & CEO


+48 510 069 993

Budżet