Social media
Przejście do trzeciego wymiaru.

Autorskie rysunki, które wypromują Twoją markę

Strona WWW
UX Workshops
Rebranding marki
Brand heros

Co zrobiliśmy

Przeprowadzenie re-designu własnej marki jest wyzwaniem, ale nic nie cieszy bardziej niż ciągły rozwój! Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę brandingu własnej marki Social Monster, której działalność skupia się na obsłudze i kampaniach w mediach społecznościowych. Zmiana jej wizerunku przyczyni się do zwiększenia popularności i wyróżnienie się wśród konkurencji. Potworki, które są brand heroes marki, reprezentują portale społecznościowe - Facebook, Instagram, LinkedIn.

  • Zrealizowaliśmy kompleksowy redesign marki
  • Wykonaliśmy modele 3D brand heroes
  • Opracowaliśmy schemat działań social media

Innowacyjny wygląd uroczych potworków

Styl marki został zmieniony na bardziej wyrazisty, dzięki czemu nowo wykonane brand heroes zapadają w pamięć na dłużej i wzbudzają pozytywne skojarzenia. Kolorystyka potworków została oparta o barwy każdego z portali społecznościowych, które reprezentują.

Media społecznościowe w strasznej odsłonie

Zadaniem socialowych potworów jest wzbudzenie pozytywnych skojarzeń, pozostanie na długo w pamięci i zachęcenie do współpracy. Dzięki wykorzystaniu technologi 3D w projektowaniu grafik Monstery wyglądają nowocześnie i profesjonalnie.

Potwornie intuicyjna i szybka strona www

Ostatnim etapem prac podczas projektu było stworzenie strony internetowej. Jest ona zaprojektowana zgodnie z najnowszymi technologiami i przy użyciu innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu korzystanie z niej jest szybkie i intuicyjne. Strona internetowa jest w pełni responsywna.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone