Social media
Aplikacja wyśmienita jak pizza.

PizzaBox.
Pomysł na dostawę

Aplikacja mobilna
UX Workshops
Identyfikacja wizualna
CMS

Co zrobiliśmy

Kochamy pizzę, a pizza kocha nas. Owocem tej miłości i jednocześnie hołdem dla pizzy jest nasz pomysł na wygląd i funkcjonalność aplikacji dla znanej i uwielbianej sieci Pizza Box. Opracowaliśmy projekt aplikacji, który umożliwia stworzenie idealnej pizzy oraz dostawę w szybki i prosty sposób. W naszej kreacji dominują zdjęcia wspaniale wyglądającej gotowej pizzy, która ma wzbudzać w użytkownikach chęć jak najszybszego złożenia zamówienia.

  • Zaprojektowaliśmy nowoczesną aplikację mobilną
  • Opracowaliśmy identyfikację wizualną marki
  • Wykorzystaliśmy autorski system CMS do zarządzania produktami i treściami

Nasz świat kręci się wokół pizzy

Największą zaletą aplikacji jest wyjątkowy kreator umożliwiający dowolne łączenie składników. Dzięki temu masz pewność, że zawsze zjesz dokładnie to, na co masz ochotę. Aplikacja daje podgląd na wygląd ciasta i skomponowanych składników, co pozwala na decydowanie nie tylko o smaku, ale również o wyglądzie pizzy.

Stwórz własną pizzę!

Nowoczesna aplikacja dla sieci pizzerii Pizza Box pozwala na dowolne łączenie i mieszanie składników przy pomocy specjalnego kreatora. Użytkownik może wybrać rozmiar, później aplikacja podpowiada możliwe do wyboru sosy, a ostatnim krokiem jest dobór dodatków.

Zapłać za pizzę bez gotówki!

Aplikacja daje również możliwość wyboru sposobu zapłaty za zamówienie. Wystarczy wybrać formę płatności i potwierdzić dokonanie transakcji za pomocą funkcji Touch ID. To prosty, szybki i całkowicie bezpieczny sposób na to, by w każdej chwili kupić ulubioną pizzę.

Aplikacja pełna aromatów

Każdy miłośnik pizzy wie, że jest to wyjątkowe danie, które potrzebuje wyjątkowej oprawy. Ma być prosto, estetycznie i ze smakiem. W naszej kreacji wykorzystaliśmy skojarzenia takie jak drewniany stół, na którym serwowana jest wyśmienita pizza, wielokolorowe zioła i przyprawy.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone