Social media
E-commerce, który pachnie sukcesem.

Autorska propozycja sklepu z perfumami

UX Workshops
Aplikacja mobilna
Identyfikacja wizualna
CMS

Co zrobiliśmy

W każdej branży podstawą jest budowanie pozytywnych relacji z każdym odbiorcą. Jak można to zrobić w branży perfumeryjnej? Na przykład za pomocą przejrzystej i zachęcającej do zakupów platformy e-commerce. Opracowaliśmy projekt sklepu online, który jest nowoczesny, funkcjonalny, a do tego wyróżnia się subtelną, ale zapadającą w pamięć szatą graficzną. Sprawdź naszą propozycję sklepu z perfumami.

  • Przygotowaliśmy propozycję identyfikacji wizualnej
  • Opracowaliśmy widok sklepu internetowego
  • Zaprojektowaliśmy nowoczesną aplikację mobilną

Na początek tablice inspiracji

Aby zaprojektować atrakcyjny dla klienta sklep z perfumami, zaczęliśmy od stworzenia moodboardów. Ułatwiły nam one pracę, a po wspólnej burzy mózgów wiedzieliśmy już, w którym kierunku chcemy zmierzać.

E-commerce z kultowymi zapachami

Delikatny, a wyrazisty przekaz

Kolejnym krokiem było opracowanie identyfikacji wizualnej, którą wykorzystaliśmy w całym koncepcie. Postawiliśmy na stonowaną kolorystykę w odcieniach brązu, beżu i pomarańczu. W projekcie użyliśmy autorskich grafik. Zdecydowaliśmy się na użycie szeryfowej czcionki, przez co treść jest czytelna, a do tego nadaje elegancji całej witrynie.

Estetyczny i ciekawy design

Stworzyliśmy funkcjonalny projekt sklepu internetowego, który zawiera wszystkie elementy wpływające na podjęcie decyzji o zakupie. Układ strony jest intuicyjny i przejrzysty, co sprzyja ekspozycji sprzedawanych produktów.

Wymarzone perfumy na wyciągnięcie ręki

Prezentacja produktów jest czytelna, a oferowane perfumy można filtrować pod kątem marki, ceny czy pojemności. Dzięki temu użytkownik serwisu może szybko i łatwo znaleźć pasujące do swoich oczekiwań zapachy.

Dobra prezentacja produktu kluczem do sukcesu

Dzięki właściwej prezentacji produktów można pozyskać większą liczbę klientów i stale zwiększać sprzedaż. Dlatego postawiliśmy na szczegółowe przedstawienie perfum - wraz z opisem i zdjęciami. Spodobał Ci się dany zapach? Możesz dodać go do ulubionych!

Zakupy w każdym miejscu i o każdej porze

Według najnowszych danych coraz więcej Polaków robi zakupy przy użyciu swojego smartfona. Z tego powodu oczywistością było dostosowanie projektu do urządzeń mobilnych. Funkcjonalności, które zastosowaliśmy, pozwalają na szybkie zakupy za pomocą kilku kliknięć!

Skuteczne działania sprzedażowe

W naszym projekcie uwzględniliśmy również rozwiązania, które będę wspierać pozycjonowanie się sklepu w wyszukiwarce. Dzięki połączeniu witryny z blogiem możliwe jest zdobywanie nowych klientów. A dzięki wykorzystanemu systemowi CMS istnieje również możliwość uzupełnienia strony o nowe wpisy w prosty i intuicyjny sposób.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Odkrywaj z nami swoje możliwości i razem sięgnijmy gwiazd
InteractiveVision Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 14BRzeszów 35-105Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
NIP: 8133839510REGON: 386180299KRS: 0000843954
Skontaktuj się z nami:+48 693 381 393
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone