Social media
Czas na rozwój marki.

Nowoczesne rozwiązania dla marki z tradycją

Identyfikacja wizualna
Sklep internetowy
Kampania reklamowa
Zdjęcia produktowe

Co zrobiliśmy

Podobno szcześliwi czasu nie liczą, lecz dla marki OhTime był to czas najwyższy na zmiany! Z naszą pomocą rebranding przeszła marka, która od wielu lat działa w branży zegarmistrzowskiej. Opracowaliśmy również nową, chwytliwą i oryginalną nazwę firmy. Jednak na tym nasza praca się nie skończyła - stworzyliśmy profesjonalny sklep internetowy, w którym wykorzystaliśmy autorskie grafiki i zdjęcia produktów. Zaprojektowaliśmy materiały reklamowe takie jak ulotki, wizytówki czy banery. Całość naszych działań dopełniły kampanie marketingowe, które zaplanowaliśmy, a następnie przeprowadziliśmy.

  • Opracowaliśmy branding i naming marki
  • Stworzyliśmy sklep internetowy
  • Przeprowadziliśmy kampanie marketingowe
  • Wykonaliśmy zdjęcia produktowe
  • Zaprojektowaliśmy materiały reklamowe

Nowe logo - nowy wizerunek marki

Zmiany są nieodłącznym elementem życia - również w przypadku prowadzenia własnego biznesu. Dlatego jednym z zaproponowanych przez nas działań był rebranding. Zaprojektowaliśmy nowe logo, które odzwierciedla wartości, którymi kieruje się marka. Jest nowoczesne, pozytywnie wpływa na rozwój firmy, a do tego stwarza atrakcyjny wizerunek.

Efektywna sprzedaż w internecie

Obecnie e-commerce to podstawa skutecznej sprzedaży. Dlatego stworzyliśmy kompatybilny sklep internetowy na platformie Shoper, której jesteśmy autoryzowanym resellerem. Witryna jest w pełni responsywna, a produkty zaprezentowane czytelnie i przejrzyście. Zaplanowaliśmy i przeprowadziliśmy kampanie reklamowe, które wspierają sprzedaż produktów i zainteresowanie marką.

Czas na wzmocnienie komunikacji

Wizerunek OhTime dopełniają fotografie produktowe, które wykonaliśmy. Podkreślają one profesjonalizm i zaangażowanie marki. Aby dodatkowo wzmocnić relacje z klientami, zaprojektowaliśmy materiały reklamowe w postaci ulotek, katalogów i wizytówek.

Podczas pracy nad tym projektem, korzystaliśmy z:

Chcemy, aby wszystkie projekty, które wykonujemy, były na jak najwyższym poziomie i spełniały oczekiwania naszych klientów. Dlatego korzystamy z narzędzi, które umożliwiają efektywną pracę z zakresu programowania, grafiki i marketingu oraz dają kosmiczne rezultaty!

ikona - Photoshop
ikona - Adobe Ilustrator
ikona - Shoper
ikona - Facebook
ikona - Google Ads
ikona - Google Analytics
ikona - Facebook Ads
ikona - Seostorm

Co osiągnęliśmy?

Przeniesienie marki do sieci

Przed podjęciem współpracy z naszą agencją interaktywną marka OhTime nie działała w internecie. Nasze zadanie polegało na rozszerzeniu działalności firmy o komunikację w sieci, co niewątpliwie udało nam się zrealizować! Marka zyskała odświeżony wygląd, sklep online oraz nowych klientów.

Nowych użytkowników w ciągu 6 miesięcy

40 000

Wzrost konwersji w pierwszym miesiącu działań

137%

Zespół

Marketing Specialist
Kuba Żmuda
Graphic Designer
Daria Pyziak
Project Manager
Grzegorz Sowa

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone