Social media
Stolarstwo w nowoczesnym wydaniu.

Strona internetowa stylowa jak meble

Strony WWW
UX Workshops
Identyfikacja wizualna
Fotografia produktowa

Co zrobiliśmy

Stworzenie nowej strony internetowej dla artystycznej pracowni meblarskiej NYKart, która jest połączeniem tradycji i innowacji, to nie lada wyzwanie. Zaprojektowaliśmy elegancki i designerski projekt witryny, który w szczegółowy sposób pokazuje działalność marki. Podczas naszej pracy skupiliśmy się przede wszystkim na ukazaniu walorów i atutów marki NYKart oraz zaprezentowaniu oryginalności stolarstwa artystycznego w formie autorskich fotografii.

  • Opracowaliśmy branding marki
  • Zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy stronę internetową
  • Wykonaliśmy fotograficzną sesję produktową i aranżacyjną
  • Opracowaliśmy schemat działań social media
  • Wykorzystaliśmy autorski system CMS do zarządzania treścią

Nowoczesne meble, nowoczesna strona

Połączenie elegancji i designu

Witryna, która odzwierciedla charakter marki

Zaprojektowana strona internetowa całkowicie odpowiada stylowi marki. Zamieszczone zdjęcia produktów oraz nowe logo przedstawiają użytkownikom ofertę firmy NYKart i zachęcają do kontaktu z nią. Zachowana spójność i jednolitość elementów pokazuje markę w profesjonalny i unikatowy sposób.

Strona internetowa wierna idei marki

Nowoczesne rozwiązania w stolarstwie artystycznym

Zoptymalizowaliśmy stronę pod kątem przeglądarek internetowych oraz wykorzystaliśmy autorski system CMS do zarządzania treścią. Dzięki temu witryna jest w pełni responsywna i dostosowana do urządzeń mobilnych, co znacznie ułatwia korzystanie z niej.

Spójny branding marki

Skupiliśmy się na pokazaniu zamiłowania projektantów mebli do drewna, metalu, absolutnej prostoty i umiaru. Na stronie dominuje energetyzujący żółty kolor, który idealnie kontrastuje z białym tłem i czarną stopką. Zachowanie spójnej kolorystyki podkreśla wiarygodność i konsekwencję w komunikacji marki z jej odbiorcami.

Profesjonalne zdjęcia wysokiej jakości

Wykonaliśmy również fotografie produktowe, które zamieściliśmy na stronie internetowej. Zdjęcia samych produktów przedstawione są we współczesnej aranżacji. Podkreślają również wyjątkowość wykonywanych przez NYKart mebli i ukazują je jako niezwykle unikatowe i wysokiej jakości artykuły.

NYKart – artystyczne logo

Opracowaliśmy również nową identyfikację wizualną, czego efektem było nowe logo firmy. Nawiązuje ono do oferty marki NYKart raz jej założycieli, którzy bez wątpienia są twarzą brandu. Logo jest zachowane w klimacie marki, jest proste i minimalistyczne, jednak przekazuje najważniejsze komunikaty.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone