Social media
Ekskluzywna aplikacja dla wymagających.

Nasza propozycja Aplikacji dla Mercedesa

UX Workshops
Projekt aplikacji

Co zrobiliśmy

Opracowaliśmy projekt aplikacji - Mercedes Me - stworzonej dla światowego potentata samochodowego. Przygotowaliśmy również propozycję redesignu. Wykonany przez nas koncept aplikacji jest przejrzysty i intuicyjny. Mercedes Me to dowód na to, że nie boimy się podejmować wielkich wyzwań oraz okazja, by pochwalić się, jak radzimy sobie z naprawdę wymagającymi i ekskluzywnymi klientami.

  • Zaprojektowaliśmy nowoczesną aplikację mobilną
  • Przygotowaliśmy propozycję re-designu

Mercedes Me - nowoczesny design

Projekt utrzymany jest w eleganckiej czarnej stylistyce, co sprawia, że jest niezwykle wysublimowany i ponadczasowy. Nasza propozycja wyróżnia się nowoczesną szatą graficzną i minimalizmem. To sprawia, że widok aplikacji jest znacznie prostszy w odbiorze.

Kompleksowa obsługa samochodu

Zaprojektowaliśmy prosty interfejs, który umożliwia łatwą nawigację po aplikacji oraz ułatwia jej obsługę. Jak to wygląda w praktyce? Nowoczesny i intuicyjny panel pozwala na bieżąco śledzić, co dzieje się z pojazdem. Nawet wówczas, gdy znajdujesz się poza swoim autem, możesz nad nim czuwać dzięki Mercedes Me.

Aplikacja, która dba o Twój samochód

Mercedes Me umożliwia sprawdzenie poziomu benzyny, przypomina o konieczności tankowania, pokazuje, czy pojazd aby na pewno został zamknięty. Oprócz tego daje możliwość kontroli innych płynów i stanu technicznego samochodu. Innowacyjną funkcją aplikacji jest możliwość monitorowania tego, gdzie znajduje się auto, co jest również zabezpieczeniem w przypadku kradzieży.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone