Social media
Świeże spojrzenie na WWW.

Kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania

Strona WWW
UX Workshops
Identyfikacja wizualna
Fotografia produktowa

Co zrobiliśmy

Opracowaliśmy identyfikację wizualną marki Klimalab oraz zaprojektowaliśmy statyczną stronę internetową. Dzięki użyciu innowacyjnych technik witryna jest intuicyjna, szybka i wydajna. Strona internetowa marki Klimalab jest przykładem strony firmowej, której celem jest przedstawienie oferty i działalności oraz komunikacja z klientem przez formularz kontaktowy. Natomiast stworzony przez nas branding jest nowoczesny i idealnie wpasowuje się w charakter branży.

  • Opracowaliśmy branding marki
  • Zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy stronę internetową
  • Prowadziliśmy kampanie w Google Ads

Wartościowy przekaz w atrakcyjnej formie

Spójna identyfikacja wizualna

Współpracę z firmą Klimalab rozpoczęliśmy od opracowania brandingu: nazwy, identyfikacji wizualnej, logo i innych elementów. Nasz projekt jest nowoczesny, praktyczny i dopasowany do profilu działalności marki - montaż i serwis klimatyzacji. Występujące na stronie internetowej komponenty są ze sobą spójne i stanowią jednolity przekaz.

Minimalizm i nowoczesność

Intuicyjna nawigacja i szybkie ładowanie strony

Innowacyjne rozwiązania

W naszej pracy wykorzystujemy frameworki React.js i Gatsby.js, które pozwalają szybko zbudować wysoce wydajną i dynamiczną stronę internetową. To z kolei ułatwia dalsze działania na stronie związane z SEO i indeksowaniem w wyszukiwarce.

W pełni responsywna strona

Strona internetowa jest zaprojektowana zgodnie z techniką Responsive Web Design. Dzięki temu przeglądanie jej zawartości jest możliwe zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, a prezentowane treści wyglądają tak samo dobrze.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone