Social media
Hituś - brand hero marki Heating.

Od szkicu do żywego bohatera

Brand hero
Ilustracja
Projekt stroju

Co zrobiliśmy

Dla Heatingu stworzyliśmy brand hero - Hitusia, który stał się twarzą firmy. Jego celem jest kreowanie pozytywnego wizerunku oraz skrócenie dystansu między marką a jej klientami i partnerami. Opracowaliśmy koncepcję i wstępne szkice, końcowy projekt w wersji ilustrowanej oraz projekt stroju. Zleciliśmy również jego wykonanie. Hituś to bohater, który reprezentuje Heating na giełdach handlowych i eventach branżowych.

  • Wymyśliliśmy koncepcje brand hero
  • Przygotowaliśmy autorską ilustrację
  • Wykonaliśmy projeklt maskotki 3D
  • Zleciliśmy uszycie stroju postaci

Rozgrzewający brand hero

Maskotka, która podgrzewa atmosferę

Hituś swoim wyglądem nawiązuje do branży grzewczej, w której działa firma. Przypomina płomień, który symbolizuje ofertę marki. Maskotka jest wesoła i przyjaźnie nastawiona do otoczenia, dzięki czemu odzwierciedla wartości, którymi kieruje się Heating. Jego wizerunek przywołuje w świadomości klientów obraz całej marki.

Kolorystyka spójna z wizerunkiem marki

Hituś został zaprojektowany zgodnie z kolorystyką, którą marka wykorzystuje w komunikacji: pomarańczowy, niebieski i biały. Dzięki temu wizerunek brand hero jest zgodny z całym brandingiem i jednoznacznie się z nią kojarzy.

Przewaga nad konkurencją

Nie tylko brand hero...

Oprócz zaprojektowania brand hero stworzyliśmy również gadżety okazjonalne. Breloczki i podkładki pod kubki przedstawiają Hitusia i są skutecznym nośnikiem reklamy. Można wykorzystać je podczas imprez i eventów branżowych. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy także katalog okazjonalny, w którym przedstawiliśmy ofertę marki w atrakcyjnej dla odbiorcy formie.

Zespół

Graphic Designer
Daria Pyziak
Project Manager
Grzegorz Sowa

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone