Social media
Czas rozwinąć skrzydła.

Zobacz, jak wygląda świat bez barier!

Branding
Strona internetowa
Media społecznościowe
Materiały wizualne

Co zrobiliśmy

To, że dobro wraca, wiemy nie od dziś. Dlatego gdy tylko pojawiła się możliwość współpracy z Fundacją Świat Bez Barier, nie wahaliśmy się ani chwili! Podjęliśmy się tego zadania i naszą pracę zaczęliśmy od opracowania brandingu dla nowo powstałej fundacji. Następnie zaprojektowaliśmy stronę internetową oraz kompleksowo zajęliśmy się mediami społecznościowymi. Opracowaliśmy także elementy wizualne, takie jak dyplomy czy wizytówki. Podczas prac przyświecał nam jeden cel - by podopieczni fundacji rozwinęli skrzydła!

  • Opracowaliśmy identyfikację wizualną Fundacji
  • Zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową
  • Stworzyliśmy profile w mediach społecznościowych
  • Opracowaliśmy reklamowe materiały wizualne

Poznaj Fundację
Świat Bez Barier

Pozytywny wizerunek to podstawa

Zależało nam, aby Fundacja Świat Bez Barier przywoływała na myśl same miłe i pozytywne skojarzenia oraz zachęcała do wsparcia. Dlatego w brandingu użyliśmy kolorów takich jak fiolet, róż i żółty, a całość dopełniają autorskie grafiki. Użyty w logo motyw drzwi nawiązuje do nowego otwarcia w życiu wielu podopiecznych fundacji.

Wszystko dla podopiecznych Fundacji

Funkcjonalne rozwiązania internetowe

Kolejnym etapem prac było zaprojektowanie strony internetowej. Stworzyliśmy lekką i wydajną witrynę, która w pełni odpowiada na potrzeby Fundacji Świat Bez Barier. Strona WWW jest w pełni zintegrowana z systemem PayU, co umożliwia szybkie i intuicyjne wpłacanie darowizn. Również projekt graficzny dostosowany jest do działalności fundacji.

Pomaganie jest fajne!

Nowoczesne technologie w programowaniu

Zaprojektowana i wdrożona przez nas strona jest szybka i intuicyjna. Zastosowaliśmy nowoczesny sposób wczytywania obrazków oraz frameworków React i Gatsby, pozwalające na budowanie wydajnych stron i aplikacji internetowych. Witryna jest również zoptymalizowana pod kątem SEO.

Rozwijanie pasji i spełnianie marzeń

Marketing oparty na czynieniu dobra

Komunikację Fundacji Świat Bez Barier w internecie dopełniają media społecznościowe. Stworzyliśmy profile na Facebooku i Instagramie, a następnie zaprojektowaliśmy szablony graficzne, które wykorzystaliśmy przy dodawaniu postów. Wszystko tworzy spójną komunikację, której celem jest jedno - pomoc tym, którzy jej potrzebują!

Cel: uśmiech każdego dziecka

Fundacja Świat Bez Barier została przyjęta bardzo pozytywnie - od początku swojej działalności zorganizowała kilka akcji charytatywnych. Dzięki nowej stronie WWW udało się pozyskać wielu darczyńców. W ramach podziękowania za okazaną pomoc zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dyplomy dla partnerów, którzy wsparli poszczególne akcje. Niedługo później powstały ulotki informacyjne oraz skarbonki.

Razem zrobiliśmy coś dobrego!

Opracowaliśmy także szablony graficzne, których Fundacja Świat Bez Barier używa w wysyłanych mailach. Ponadto stworzyliśmy projekt wizytówek. Wszystkie elementy wpływają na postrzeganie fundacji jako zaufanej instytucji, która swoim podopiecznym chce pomóc w starcie w dorosłość i zapewnić im jak najlepszą przyszłość.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone