Social media
Nowe spojrzenie na fizjoterapię dziecięcą

Działania odpowiadające na potrzeby marki

Strona WWW
UX Workshops
Rebranding
Social Media

Co zrobiliśmy

Marka, która na co dzień pomaga innym, tym razem potrzebowała pomocy agencji interaktywnej! Dla Fiz-Osteo wykonaliśmy nową stronę internetową. Z naszą pomocą marka także przeszła rebranding, którego efektem było nowe logo. Ponadto zajęliśmy się social media marketingiem - prowadziliśmy profile społecznościowe na Facebooku i Instagramie. Zaprojektowaliśmy grafiki i szablony, które wykorzystywaliśmy w tworzeniu kreatywnego i wartościowego contentu w internecie.

  • Przeprowadziliśmy rebranding marki
  • Zaprojektowaliśmy nowe logo
  • Wykonaliśmy grafiki i szablony
  • Zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy stronę internetową
  • Opracowaliśmy schemat działań social media

Nowe logo - nowy wizerunek marki

Zmiany są nieodłącznym elementem życia - również w przypadku prowadzenia własnego biznesu. Dlatego jednym z zaproponowanych przez nas działań był rebranding. Zaprojektowaliśmy nowe logo, które odzwierciedla wartości, którymi kieruje się marka. Jest nowoczesne, pozytywnie wpływa na rozwój firmy, a do tego tworzy atrakcyjny wizerunek całego przedsiębiorstwa.

Funkcjonalna i wydajna strona WWW

Przejrzysty układ strony internetowej

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę WWW, która przedstawia szeroką ofertę Fiz-Osteo i umożliwia kontakt z marką. Jest ona intuicyjna i funkcjonalna, a także zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych. W projekcie użyliśmy autorskich grafik.

Nowoczesne technologie w projektowaniu witryn

Na początku wykonaliśmy makiety UX/UI, które pozwoliły dostosować witrynę do oczekiwań i potrzeb klienta. Wykorzystaliśmy innowacyjne rozwiązania i technologie, które wpłynęły na jej dynamikę i wydajność. Strona WWW jest także w pełni responsywna, przez co przeglądanie treści na urządzeniach mobilnych nie sprawia problemów.

Komunikacja online przyjazna odbiorcom

Tak jak Fiz-Osteo kompleksowo zajmuje się swoimi pacjentami, tak i my kompleksowo poprowadziliśmy działania marketingowe marki w sieci. Zaprojektowaliśmy grafiki i szablony do publikacji postów w social mediach, a przy współpracy z marką tworzyliśmy także wartościowe i angażujące treści.

Skuteczne działania marketingowe

Do naszych zadań należało także prowadzenie kampanii reklamowych. W końcu marka, której misją jest pomaganie innym, powinna być widoczna! Zadbaliśmy o skuteczne reklamy, które wzmocniły nasze działania reklamowe i pozwoliły Fiz-Osteo pozyskać nowych klientów.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone