Social media
System, który dba o Twoje zdrowie.

Usługi medyczne w każdym miejscu i czasie

Strona WWW
CMS
Integracja z API
Logo

Co zrobiliśmy

W zdrowym ciele zdrowy duch! A ponieważ wiemy, że dbanie o samego siebie jest drogą do sukcesu, chcemy przekazywać to innym i zachęcać do zdrowego trybu życia. Stworzyliśmy pierwszy w Polsce system, dzięki któremu regularne badania są o wiele prostsze. Jak? Poprzez analizę i objaśnienie wyników online. Współpraca z BloodLab polegała na opracowaniu strony internetowej, która pozwala na automatyczną i spersonalizowaną interpretację wyników najpopularniejszych badań laboratoryjnych.

  • Przeprowadziliśmy spotkania warsztatowe
  • Opracowaliśmy moodboard z inspiracjami
  • Wykonaliśmy logo
  • Opracowaliśmy makiety funkcjonalne i projety graficzne
  • Stworzyliśmy stronę internetową

Klikasz w przycisk i otrzymujesz wynik

Ponieważ BloodLab to nowy projekt, konieczne było wykonanie logo. Wykorzystaliśmy elementy, które nasuwają skojarzenia z oferowaną usługą. Krew i odcienie czerwieni kojarzą się z badaniami labolatoryjnymi. Cały synget nawiązuje do przycisku lub przełącznika, co symbolizuje szybki, prosty i nowoczesny sposób na interpretacje wyników.

Ale najpierw... poznajmy się lepiej

Prace rozpoczęliśmy od spotkań warsztatowych z klientem. Omówiliśmy najważniejsze zagadnienia, poznaliśmy oczekiwania BloodLab i przeprowadziliśmy warsztaty, które pozwoliły nam na obranie celów i ich skuteczną realizację. Dzieki temu wykonany projekt jest w pełni dopasowany do potrzeb BloodLab - zarówno przedstawicieli firmy, jak i użytkowników systemu.

Jak korzystać z BloodLab?

Strona jest intuicyjna, a wszystkie informacje zaprezentowane są w przejrzysty sposób. By otrzymać interpretację wyników swoich badań, należy je po prostu wpisać lub załączyć w systemie. Obsługuje on pliki zarówno w rozszerzeniu .jpg, jak i .pdf. System BloodLab odczytuje wyniki badań z pliku i wyświetla je na ekranie.

Wyniki Twoich badań w dobrych rękach

Zaprojektowane przez nas logo - oprócz tego, że wpisuje się w ideę całego szlaku - jest przede wszystkim użyteczne. Bez problemu można je wykorzystać na wielu formatach zarówno w internecie, jak i poza nim, a ono nie straci na jakości i nadal będzie czytelne.

Dbaj o swoje zdrowie z BloodLab

Na stronie internetowej umieściliśmy zakładkę bloga. Oprócz tego, że stanowi bardzo dobre źródło informacji na różne tematy medyczne, wspiera także pozycjonowanie się BloodLab w wyszukiwarce internetowej. A dla tych, którzy szukają informacji o tym, jak korzystać z możliwości systemu, przygotowaliśmy zakładkę FAQ.

UX Design na najwyższym poziomie

Przeglądanie stron internetowych może budzić wiele emocji. By w przypadku strony BloodLab były one zawsze pozytywne, skupiliśmy się przede wszystkim na odczuciach, doświadczeniach i potrzebach użytkowników. Witryna jest zgodna z założeniami user experience, dzięki czemu korzystanie z niej to czysta przyjemność.

Integracja z API klienta

Strona połączona jest z API BloodLab. Co to oznacza w praktyce? Dzięki temu możliwa jest łączność systemów i baz danych między sobą, przy wykorzystaniu uniwersalnych protokołów i plików-nośników danych. Strona BloodLab jest nowoczesna i elastyczna.

Autorski system zarządzania treścią

Strona internetowa jest oparta na naszym autorskim systemie CMS. Pozwala to na samodzielne modyfikowanie treści strony przez przedstawicieli BloodLab. Dlaczego takie rozwiązanie się sprawdza? Możesz dodawać, zmieniać, usuwać poszczególne podstrony, a nasz CMS jest intuicyjny, wydajny i przede wszystkim bezpieczny.

Wygodne korzystanie z urządzeń mobilnych

By korzystanie z systemu BloodLab było dla użytkowników jeszcze łatwiejsze, dostosowaliśmy go do urządzeń mobilnych. Układ i wygląd strony automatycznie dopasowuje się do urządzenia, z którego aktualnie korzystasz. W końcu jak wynika z najnowszych badań, ponad połowa Polaków przegląda strony internetowa za pomocą telefonu.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Odkrywaj z nami swoje możliwości i razem sięgnijmy gwiazd
InteractiveVision Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 14BRzeszów 35-105Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
NIP: 8133839510REGON: 386180299KRS: 0000843954
Skontaktuj się z nami:+48 693 381 393
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone