Social media
Podróż przez świat Mistrza.

Fundacja Beksiński - projekt inny niż wszystkie

Strony WWW
UX Workshops

Co zrobiliśmy

Zdzisława Beksińskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Dlatego bez wahania podjęliśmy się projektu strony internetowej dla Fundacji Beksiński, której celem jest promowanie twórczości mistrza. Wykonaliśmy witrynę internetową, która daje możliwość poznania jego dorobku artystycznego poprzez eventy organizowane przez Fundację. Wykorzystaliśmy autorskie rozwiązania, które pozwalają na szybkie i intuicyjne przeglądanie strony oraz wdrożyliśmy estetyczny projekt, dzięki któremu wyróżnia się ona atrakcyjnym designem.

  • Opracowaliśmy strategię projektu
  • Zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy stronę internetową
  • Zoptymalizowaliśmy animacje graficzne na stronie WWW.
  • Zastosowaliśmy framework React.js

Kompleksowy projekt strony internetowej

Profesjonalne i wszechstronne podejście do tematu pozwoliło nam na wdrożenie najnowszych rozwiązań i technologii. Wykonaliśmy modele szkieletowe, projektowanie UI/UX, programowanie frontend i backend.

Moduły dostosowane do potrzeb odbiorców

Strona interentowa Fundacji Beksiński zawiera wiele intuicyjnych modułów, które dają użytkownikowi szereg możliwości. Dzięki serwisowi może on zarezerwować lub kupić bilet na wystawę, zobaczyć aktualne wydarzenia w kalendarzu. Dodatkowym elementem jest oś czasu, na której przedstawiona jest historia życia i pracy mistrza. Użytkownik ma również dostęp do modułu z podcastami.

Galeria sztuki zamknięta w wirtualnym świecie

Dzieła artysty na wyciągnięcie ręki

Na stronie internetowej został podpięty istniejący wcześniej sklep online. Daje on możliwość zakupu plakatów, reprodukcji obrazów czy albumów związanych z twórczością Zdzisława Beksińskiego oraz umożliwia zakup biletu na wirtualny spacer po galerii prac artysty w Muzeum Historycznym w Sanoku.

Kalendarium przyciągające uwagę użytkowników

Dynamiczne kontrasty

Na stronie internetowej wykorzystano kolorystykę nawiązującą do stylu i twórczości artysty. Dominującym kolorem jest czerń i odcienie szarości, które zostały przełamane kontrastowymi barwami. Całość podkreśla dynamikę strony i nadaje jej unikatowy wygląd.

Nowoczesne technologie

W tym projekcie wykorzystaliśmy rozwiązanie React.js, które umożliwia tworzenie zoptymalizowanych interfejsów graficznych. Zastosowanie tej techniki pozwala na budowanie stron WWW, które są wydajniejsze i szybsze od stron budowanych w innych frameworkach i bibliotekach.

Animacje - nieodłączny element strony WWW

Stworzoną przez nas stronę internetową cechują rozbudowane i zoptymalizowane animacje. Ruchome obrazy i grafiki angażują odbiorców i przykuwają uwagę. Dzięki temu, że zostały zoptymalizowane, nie obciążają systemu - działa on szybko i płynnie.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone