Social media
Nowoczesny branding i strategia marki.

Nowoczesne technologie w programowaniu

Strona WWW
UX Workshops
Gatsby
React.js

Co zrobiliśmy

ArtProgres to marka, która - podobnie jak my - od lat zapewnia kompleksowe rozwiązania dla wielu branż. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową, która przedstawia jej ofertę i stanowi wizytówkę w sieci. Stworzyliśmy estetyczną i wydajną witrynę, wykorzystując rozwiązania, które poprawiają jej dynamikę i wygląd. Dzięki temu strona WWW spełnia swoje zadania i odpowiada na potrzeby i oczekiwania użytkowników.

  • Stworzyliśmy nową stronę wizytówkową
  • Wykorzystaliśmy framework Gatsby i React.js
  • Zaprojektowaliśmy wygląd w oparciu o istniejący branding marki

Optymalizacja to podstawa

Struktura przyjazna SEO

Pozycjonowanie to wciąż jeden z najlepszych sposobów na dobrą widoczność w internecie. Warto przemyśleć odpowiednią strukturę strony i jej nawigację. Zaprojektowana przez nas witryna jest SEO friendly, co w przyszłości ułatwi pracę osobie odpowiedzialnej za pozycjonowanie.

Pomysł na design

Projekt strony ArtProgres powstał na podstawie istniejącej już identyfikacji wizualnej marki, która jest rozpoznawalna wśród osób z branży i klientów firmy. Minimalizm i przejrzystość to główne cechy nowoczesnych stron internetowych, o które oparliśmy naszą kreacje.

Przyśpieszone ładowanie strony

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny framework Gatsby.js, który pozwala na budowanie zoptymalizowanych stron i aplikacji internetowych. Stworzenie strony WWW przy użyciu tego narzędzia umożliwia jej szybsze ładowanie. Wpływa także pozytywnie na pozycjęi jej indeksowanie w wyszukiwarce.

Stawiamy na React.js

Biblioteka React.js to obecnie najszybsza implementacja tego rodzaju, co pozwala na zakodowanie strony internetowej w krótszym czasie. Wysoce wydajny i dynamiczny interfejs, szybkie aktualizacje, zmiany w czasie rzeczywistym - wszystko to wpływa na wydajność strony ArtProgres.

Responsive Web Desing

Strony dostosowane do każdego urządzenia

Projektujemy strony, które odpowiednio dopasowują się do każdego ekranu. Coraz więcej użytkowników internetu korzysta wyłącznie z urządzeń mobilnych, dlatego tak ważne jest, aby dostosować wygląd strony do smartfonów i tabletów. Stosujemy technologie, dzięki którym witryny są w pełni responsywne.

Wartość dla klientów

Strona jest wizytówką firmy, na której znajdują się zakładki takie jak oferta, realizacje czy możliwości kontaktu. Podstrony informacyjne zaprojektowaliśmy czytelnie i bez zbędnych elementów, które mogą odwrócić uwagę od tego, co najważniejsze - przedstawienia firmy i jej oferty.

Chcesz wycenić podobny projekt? Napisz do nas!

Odezwiemy się do 24h.
Zobacz więcej naszych realizacji
Odwiedź już teraz nasz profil na Dribbble.com
Zobacz
Skontaktuj się z nami:hello@interactivevision.pl
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone