Grafika jabłka. Grafika liścia. Grafika liścia. Grafika liścia.
Grafika zaiierająca wiele liści. Grafika zaiierająca wiele liści.
Grafika smartfona z aplikacją.
Grafika liścia. Grafika liścia.

Nie tylko my kochamy pizzę

Logo Pixzza Box przedstawiające kawałek pizzy. Nasz hołd
dla pizzy .

Nie tylko my kochamy pizzę

PizzaBox.
Pomysł na dostawę

  • Agencja
  • InteractiveVision
  • Działania
  • koncept aplikacji

Kochamy pizzę, a pizza kocha nas. Owocem tej miłości i jednocześnie hołdem dla pizzy jest nasz pomysł na wygląd i funkcjonalność aplikacji dla znanej i uwielbianej sieci Pizza Box. Utrzymana jest ona w przejrzystej i niezwykle minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu odpowiada temperamentowi twórców najlepszej pizzy na świecie.

Biała grafika ze smartfonami pokazującymi aplikację.

Aplikacja pełna aromatów

Chcieliśmy stworzyć aplikację, która będzie tak apetyczna jak pizza Pizza Box. Z tego powodu w naszej kreacji dominują zdjęcia wspaniale wyglądającej gotowej pizzy, która ma wzbudzać w użytkownikach chęć jak najszybszego złożenia zamówienia.

Miłym dla oka i podniebienia dodatkiem są aromatyczne zioła, przyprawy i dodatki, które obowiązkowo powinny znaleźć się na każdej pizzy.

Aplikacja wysmakowana
jak pizza

Nasz świat kręci się wokół pizzy!

Każdy miłośnik pizzy wie, że jest to wyjątkowe danie, które potrzebuje wyjątkowej oprawy. Uważamy, że dobry produkt broni się sam, więc nie ma sensu tworzyć rozbudowanej stylistycznie aplikacji. Ma być prosto, estetycznie i ze smakiem.

Odnosimy się do oczywistych skojarzeń, takich jak drewniany stół, na którym serwowana jest wyśmienita pizza, wielokolorowe zioła i przyprawy, które są niezbędne w doskonałej pizzy.

Zdjęcie pizzy na drewnianym stole.

Stwórz własną pizzę!

Nowoczesna aplikacja dla sieci pizzerii Pizza Box daje możliwość dowolnego łączenia i mieszania składników przy pomocy specjalnego kreatora. Zaczynasz od wybrania rozmiaru, później aplikacja podpowiada Ci możliwe do wyboru sosy, ostatnim krokiem jest dobór dodatków.

Intuicyjna i prosta w nawigacji aplikacja daje nieskończenie wiele możliwości kreacji pizzy i mieszania ze sobą składników, które lubimy najbardziej.

Zapłać za pizzę bez gotówki!

Jeśli już wiesz, na jaką pizzę masz ochotę, możesz również zdecydować, w jaki sposób za nią zapłacisz. Wystarczy wybrać formę płatności i potwierdzić dokonanie transakcji za pomocą funkcji Touch ID.

To prosty, szybki i całkowicie bezpieczny sposób na to, by w każdej chwili kupić ulubioną pizzę.

Niepowtarzalny kreator

Największą zaletą aplikacji jest wyjątkowy kreator umożliwiający dowolne łączenie składników. Dzięki temu masz pewność, że zawsze zjesz dokładnie to, na co masz ochotę.

Aplikacja daje podgląd na wygląd ciasta i skomponowanych składników, więc możesz decydować nie tylko o smaku, ale również o wyglądzie Twojej pizzy.

Grafika z dłonią, która trzyma smartfon z aplikacją. Grafika przedstawiająca światła wieczorem.
pizza slice pizza slice Mężczyzna w czerwonej koszulce trzymający pizzę.

Aplikacja dostawy pizzy
Pizza Box

według InteractiveVision