Social media

O nas

Agencja
nie z tej Ziemi

Jesteś naszym partnerem, a nie kolejnym projektem. Stanowimy kreatywny i zaangażowany zespół specjalistów. Potrafimy sprostać nawet najbardziej kosmicznym oczekiwaniom! Wspólnie osiągniemy sukces.

Zobacz więcej

Zabłyśnij wśród innych rakiet, promów i satelitów

Zaangażowanie, kreatywność oraz profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta to tylko jedne z wielu cech, które wyróżniają naszą agencję interaktywną. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy odpowiedzieć na nawet najbardziej kosmiczne oczekiwania!

Jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę?

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbadanie nawet najbardziej odległych galaktyk. Wiemy, co możemy zrobić, aby również Twoja podróż zakończyła się powodzeniem. To właśnie z Tobą chcemy polecieć w kosmos.

Nasz zespół to wykwalifikowani podróżnicy po Wszechświecie, którzy zawsze mogą na siebie liczyć. Marketing to nasza pasja, a nasze głowy są zawsze pełne pomysłów. Zostań naszym partnerem i sam zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Z Twoimi chęciami i naszą pomocą możemy stworzyć nieziemski projekt, który pomoże rozwinąć się Twojej marce. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda podbijanie kosmosu z InteractiveVision.

Nasz cel: Twój sukces

Marketing nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy odkrywcami, którzy sprawią, że Twoja marka będzie się rozwijać. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Wszystko, co jest związane z marketingiem internetowym. Z nami ta misja z pewnością okaże się sukcesem.

Nasz Kreatywny zespół
do zadań specjalnych

MariuszCEO and founder
MichałProject Manager
JakubSales Manager
PatrycjaProject Manager
MagdalenaOffice Manager
MarzenaMarketing Team Leader
MonikaMarketing Specialist
GabrielaMarketing Specialist
AlexMarketing Specialist
PatrycjaMarketing Specialist
SylwiaMarketing Specialist
Patryk Graphic Design Team Leader
DariaGraphic Designer
RafałBackend Developer Team Leader
AdrianBackend Developer
KrystianFrontend Developer
JakubMarketing Specialist
JustynaMarketing Specialist
WeronikaMarketing Specialist
AmadeuszMarketing Specialist
JustynaCopywriter
MariuszGraphic Designer
BartekGraphic Designer
RafałFrontend Developer Team Leader
RafałBackend Developer
WojtekBackend Developer

Usiądź wygodnie, zapnij pasy, startujemy.

Jak realizujemy naszą misję? Przede wszystkim nie ściemniamy - znamy nasze możliwości i wiemy, co możemy Ci zaproponować. Nie boimy się podejmować wyzwań, bo jesteśmy odkrywcami. Powiedz nam tylko, czego potrzebujesz.

Naszą załogę tworzą sami wybrańcy, znający się na swojej misji. Jesteśmy zgrani i możemy na siebie liczyć. Nie zbaczamy z kursu, a klient staje się z automatu częścią naszego zespołu. Chcemy byś był naszym partnerem.

Nie bujamy w obłokach i nie opowiadamy bajek. Ty masz na siebie pomysł i fundusze na realizację tych planów, a my mamy wiedzę, doświadczenie i kompleksowe podejście do potrzeb naszych klientów. Po prostu - znamy się na naszej pracy. Wskakuj na pokład!

Odkrywaj z nami swoje możliwości i razem sięgnijmy gwiazd
InteractiveVision Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 14BRzeszów 35-105Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
NIP: 8133839510REGON: 386180299KRS: 0000843954
Skontaktuj się z nami:+48 693 381 393
Odznaka partnera Google

Copyright © 2009 - 2022 | Agencja Interaktywna InteractiveVision - Wszystkie prawa zastrzeżone