jasna wersja

zmień kolor

powrót
Kampanie Google Ads

Kampanie
Google Ads

Google ads

Szukamy, sprawdzamy i analizujemy co dzieje się w wymiarze wyszukiwarki Google.Tak znajdujemy klientów z największą szansą na realizację Twojego celu. Reagujemy z prędkością światła na wyniki kampanii, podnosząc jej skuteczność, by wykorzystywany budżet generował zyski na najwyższym możliwym poziomie.

Co robimy zdjęcie1

Pozycjonowanie

W mgławicy informacji bądź niczym Gwiazda Polarna. Nakieruj najbardziej pożądanych klientów na Twoje produkty i usługi. Jak? Osiągając wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania (SEM). Upewnimy się, że Twoja strona jest widoczna i możliwie szybka do wyłapania przez radary przeglądarek internetowych (SEO) oraz zadbamy o to, by wzniosła się jak najwyżej, dzięki odpowiednio dobranym frazom i słowom kluczowym (PPC).

Co robimy zdjęcie2

Google analytics

Ta technologia pozwoli ujrzeć Twoją witrynę z innej perspektywy. Opracowane przez nas dane z Google Analytics przedstawią Ci pełny obraz tego, jak wynieść biznes na wyższy poziom. Poznasz też ruch najważniejszych planet w obrębie Twojej witryny i będziesz wiedział, co zrobić, by skupić ich aktywność na Twoim sukcesie.

Co robimy zdjęcie3

Skuteczny remarketing

Ktoś odwiedził Twoją planetę i odleciał w nieznane. Sprawimy, by najbardziej wartościowy klient zawsze na nią powrócił. Przypomnimy mu wcześniej poznany ekosystem oraz jego największe zalety by napędzał Twój zysk kolejnymi odwiedzinami.

Zdjęcie na czarnym tle Mateusza Sali

Nasz specjalista
czeka na Ciebie

Mateusz Sala
Marketing specialist


+48 727 925 805

Budżet