powrót
Kampanie Google Ads

Kampanie
Google Ads

Google ads

Szukamy, sprawdzamy i analizujemy co dzieje się w wymiarze wyszukiwarki Google.Tak znajdujemy klientów z największą szansą na realizację Twojego celu. Reagujemy z prędkością światła na wyniki kampanii, podnosząc jej skuteczność, by wykorzystywany budżet generował zyski na najwyższym możliwym poziomie.

Co robimy zdjęcie1

Pozycjonowanie

W mgławicy informacji bądź niczym Gwiazda Polarna. Nakieruj najbardziej pożądanych klientów na Twoje produkty i usługi. Jak? Osiągając wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania (SEM). Upewnimy się, że Twoja strona jest widoczna i możliwie szybka do wyłapania przez radary przeglądarek internetowych (SEO) oraz zadbamy o to, by wzniosła się jak najwyżej, dzięki odpowiednio dobranym frazom i słowom kluczowym (PPC).

Co robimy zdjęcie2

Google analytics

Ta technologia pozwoli ujrzeć Twoją witrynę z innej perspektywy. Opracowane przez nas dane z Google Analytics przedstawią Ci pełny obraz tego, jak wynieść biznes na wyższy poziom. Poznasz też ruch najważniejszych planet w obrębie Twojej witryny i będziesz wiedział, co zrobić, by skupić ich aktywność na Twoim sukcesie.

Co robimy zdjęcie3

Skuteczny remarketing

Ktoś odwiedził Twoją planetę i odleciał w nieznane. Sprawimy, by najbardziej wartościowy klient zawsze na nią powrócił. Przypomnimy mu wcześniej poznany ekosystem oraz jego największe zalety by napędzał Twój zysk kolejnymi odwiedzinami.

Zdjęcie na czarnym tle - Jakub Furman, Sales manager

Nasz specjalista
czeka na Ciebie

Budżet