szkolenie

Social media fundament + pakiet pro

Prowadzenie mediów społecznościowych to obowiązkowy punkt w strategii promocji marki - pozwala nawiązać bliższe relacje z odbiorcami treści i zachęca ich do interakcji. Jak robić to skutecznie? Poznaj social media od podstaw z InteractiveVision!

Termin szkoleń może być dopasowany do indywidualnych potrzeb każdej firmy - wystarczy zadzwonić i się umówić.

Praktyczne ćwiczenia

Dzięki temu, że zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, zawsze masz pewność, że zobaczysz z bliska to, o czym mówimy i samodzielnie wykonasz każde ćwiczenie. Uczymy przez praktykę!

Nauka na przykładach

Teoria to jedno, ale ważne, by obserwować z bliska, jak działają mechanizmy social mediów. Dlatego też zajęcia urozmaicone są licznymi analizami przypadków i ciekawymi case study.

Konsultacje po szkoleniu

Samodzielna obsługa social mediów to wyzwania. Dlatego też każdy uczestnik może liczyć na pomoc i doradztwo ze strony trenera przez miesiąc po zakończeniu szkolenia oraz dostęp do prezentacji wykorzystywanych w czasie szkolenia.

Certyfikat

Opanowanie social mediów i poznanie mechanizmów rządzących nimi to atut, którym warto się pochwalić. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas certyfikat potwierdzający opanowanie umiejętności tworzenia i zarządzania social mediami.

Zestaw lunchowy

Wszyscy uczestnicy otrzymają zestaw lunchowy w czasie szkolenia.
Przeszkoliliśmy
selectshop
podkarpacka fundacja rozwoju
lure
kamuflage
nature house
sekret urody