nasze biuro

Nowoczesne, przestronne
i jest miejsce na motor

nasza historia

Burzliwa, zawiła i pełna wrażeń

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2009

Nasza agencja powstaje w 2009 roku w Rzeszowie

Początkowo chcieliśmy zajmować się stronami internetowymi, a w rzeczywistości robimy wszystko, co jest związane z marketingiem i reklamą.

2010

Zaczynamy od projektowania autorskich stron internetowych

Z czasem tworzymy materiały reklamowe oraz kompleksową identyfikację wizualną. Od 2010 roku optymalizujemy i pozycjonujemy strony WWW w wyszukiwarkach internetowych (SEO i SEM).

2011

POWOLI ZACZYNAMY DZIAŁAĆ W SOCIAL MEDIACH

Wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych, zaczynamy prowadzić profile na Facebooku. W dalszym ciągu tworzymy strony i robimy pierwsze kampanie marketingowe.

2012

Na świecie grzmi, a my ciągle robimy reklamy

Ten rok jest bardzo bogaty w ważne wydarzenia w kraju i na świecie - Mistrzostwa Euro w Piłce Nożnej, ustąpienie ze stanowiska prezydenta Mauritiusa Anerooda Jugnautha, zakończenie poprzedniego cyklu długiej rachuby kalendarza Majów (według korelacji Goodmana-Martineza-Thompsona). Trwamy i cały czas robimy reklamy.

2013

Intensywnie rozmnażamy zasoby ludzkie

To rok naszej zawodowej prokreacji. Na początku jest nas 3, a pod koniec roku występujemy już w liczbie 6. Ponadto zmieniamy naszą pierwszą siedzibę na biuro w Jasionce. Jest słaby internet, ale mamy blisko sklep. Codziennie kupujemy włoskie lody Hugo, które topnieją szybciej niż lodowce.

2014

Rozwijamy się i jesteśmy coraz lepsi!

Jesteśmy już niemałą grupą i prężnie działamy na rzeszowskim rynku reklamowym. Ostatni odcinek mody na sukces wywiera na nas ogromne wrażenie. Nie jesteśmy tylko pewni, czy zaskoczył nas swoją fabułą, czy raczej faktem, że ten najdłużej emitowany serial w Polsce zakończył swój telewizyjny żywot.

2015

Zaczynamy naszą przygodę z BNI

To jest dla nas naprawdę aktywny rok. Przede wszystkim dlatego, że dołączamy do grupy BNI Pride Rzeszów i niektórzy z nas muszą wstawać w piątek o 5:30, żeby robić biznesy przez rekomendacje. Ponadto czeka nas kolejna przeprowadzka - do klimatycznego biura z tarasem w centrum Rzeszowa przy ul. Reformackiej. Do tej pory wspominamy je z łezką w oku. Rozmnażamy się o kolejne 4 osoby, licząc już 10-osobowy zespół.

2016

Tyle emocji jeszcze nie było! Przeprowadzki, nowe projekty, więcej zawodników

To rok, w którym powstają nasze dwie nowe inicjatywy - agencja hostess i modelek Sohomodels oraz Social Monster - nowy projekt specjalizujący się w social mediach. Ponadto do naszej męskiej ekipy dołączają trzy niesamowite kobiety, co uważamy za swojego rodzaju przełom. Jest nas już 14 osób! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy tkwili w jednym biurze, toteż przeżywamy kolejną przeprowadzkę i zmieniamy biuro na nowoczesny i przestronny open space położony na końcu świata przy ul. Przemysłowej (chociaż Mariusz myśli, że to ul. Podkarpacka i tak też mówi klientom).

2017

Ten rok zaczęliśmy z grubej rury!

TEN ROK ZACZYNAMY Z GRUBEJ RURY! Rok 2017 rozpoczynamy szkoleniem. Wywiało nas aż do Gdyni, by opanować narzędzie, dzięki któremu zdobywamy kolejną super moc na naszej liście. Rozwój to podstawa! W tym roku startujemy również z kolejnymi ciekawymi projektami stron internetowych, którymi dzielimy się z Wami na bieżąco. Mamy duuużo pracy, a kolejny rok szykuje się jeszcze bardziej intensywny;)